KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9111553

nr 911 1553

Gravyr

Francisco Villamena, 'Le Sfrenati' 1601, motivet: 33 x 50

Kondition: slitage, skadad, beskuren

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 september 2014
kl 19:43:51

15/9 12:35:46 1      Vinnande bud